اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
تهران، خیابان جمهوری ، بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250

شماره تماس با نمایندگی :

برد آیفون 12 پرومکس :

برد از مهم ترین قطعات هر دستگاهی می باشد که موبایل ها هم جز آن ها می باشد. شرکت اپل در تولید این قطعات توانسته خود را ثابت کند و برد هایی با کیفیت نسبتا بالا تولید و به بازار عرضه کند. برد آیفون 12 پرومکس به دلیل کیفیت بالایی که دارد  باعث شده تا کاربران بتوانند به امکانات زیادی از طریق دستگاه دسترسی داشته باشند.

البته در هر صورت این دستگاه یک موبایل است و به هر دلیلی ممکن است دچار مشکل در بردش شود در ادامه این مطلب به بررسی مطالبی چون، تعریف برد، قیمت آن، نحوه خرید، تعمیر و تعویض آن، چگونگی تشخیص برد اصلی و با کیفیت می پردازیم. برتر سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات اپل با مجهز ترین امکانات و متخصص ترین تکنسین ها و تعمیرکاران در شمال، شرق، غرب و مرکز تهران به ارائه خدمات در رابطه با این قطعه می پردازد و علاوه بر آن باید ذکر کرد که این مرکز یکی از معتبر ترین وارد کننده های قطعات موبایل های اپل می باشد.

برد آیفون 12 پرو مکس

برد آیفون 12 :

برد قطعه اصلی هر دستگاهی می باشد که شامل بخش هایی  چون مقاومت، خازن، سلف، دیود، ترانزیستور و.. می باشد که این قطعات همگی بر روی برد نصب شده اند و منجر به کار کرد گوشی می شوند. قطعه هایی در گوشی قرار دارند که به صورت مستقیم به برد دستگاه متصل شده اند مانند : دوربین، سی پی یو، رم و….  برای این که یک گوشی بتواند عملکرد خوبی را به کاربر خود ارائه دهد باید در سلامت ترین و بهترین حالت ممکن قرار داشته باشد به همین دلیل است که بروز مشکل در برد نیاز به بررسی دقیقی دارد تا برد به صورت درست عمل کند.

برای تعمیرات آیفون خود اینجا کلیک کنید.

قیمت برد آیفون 12 پرومکس :

قیمت برد آیفون 12 پرومکس از مسائل بسیار مهمی است که در خرید یا تعویض برد خود به آن توجه داشته باشید و نکته مهم دیگری که اهمیت دارد این است که با توجه به این که قیمت این قطعه به دلیل کیفیت بالا، بالا می باشد اما توجه داشته باشید که بعضی از مراکز از این مسئله سو استفاده می کنند و با قیمت های نجومی این قطعات را به مشتریان می فروشند. اگر تصمیم به خرید این قطعه دارید به دلیل قیمت پایین و ارزان تر  به سراغ قطعات بی کیفیت و فیک نروید.

برد آیفون 12 پرومکس

چه عواملی در تعیین قیمت برد موثر است؟

این سوال، سوالی است که ذهن کاربران گوشی های آیفون 12 را به خود مشغول کرده است که در پاسخ به این سوال باید گفت مهم ترین عامل موثر در عامل تغییر قیمت می باشد اصل بودن این قطعه می باشد که مسلما قطعات کپی یا های کپی با توجه به کیفیت پایین تری که دارند، به نسبت قیمت پایین تری نیز دارا می باشند.

موضوع دیگری که در قیمت این قطعه تاثیر زیادی دارد خرید مستقیم از تولید کننده می باشد که در این میان سود های واسطه ها از بین می رود و قیمت قطعه بسیار مناسب تر می باشد به همین دلیل است کا ما برای تعمیر، تعویض، خرید برد آیفون 12 پرومکس خود این مرکز را  پیشنهاد می کنیم.  به عنوان مثال گاها کاربران آیفون 12 پرومکس برای خرید این قطعه به فروشگاه ها مراجعه می کنند و آن ها هم به دلیل این که توانایی تهیه قطعات را ندارند، اجبارا برای حل مشکل مشتری مجبور به تهیه قطعات از مراکز معتبر می شوند  همین منجر به افزایش قیمت قطعه می شود.

خرید برد آیفون 12 پرومکس :

مهم ترین نکته در خصوص خرید برد این است که در ابتدا از خرابی این قطعه اطمینان پیدا کنید چرا که در غیر این صورت یعنی اگر قطعه دستگاه شما سالم باشد شما بیهوده یک هزینه چند میلیونی پرداخت کرده اید. عامل اصلی که به برد آسیب می رساند آب خوردگی آن می باشد. اما هر گونه آسیب یا آبخوردگی به ممنظور تعویض برد دستگاه نیست چرا که گاها مشکل برد موبایل شما با تعمیر بر طرف می شود به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می کنیم دستگاه خود را برای تعمیر به مراکز معتبر بفرستید تا با انجام تعمیرات تخصصی آسیب بیشتری به دستگاه شما نزنند.

برد آیفون 12 پرومکس

استفاده از قطعات کپی یا های کپی برای انجام تعمیرات :

افرادی که این کار را انجام می دهند بیشتر تصمیم بر این دارند که هزینه هایشان را کاهش دهند اما نمی دانند که با استفاده از قطعات کپی ممکن است آسیب های بیشتری به دستگاهشان وارد شود به همین دلیل به هیچ عنوان استفاده از قطعات کپی یا های کپی به کاربران این دستگاه ها پیشنهاد نمی شود.

نحوه تشخیص برد اصلی :

اورجینال بودن یا نبودن برد آیفون کاریست که تنها تکنسین ها قادر به تشخیص آن می باشند اما این مرکز برای این که شما را از اورجینال بودن قطعاتی بر روی دستگاه ها قرار می دهد مطمئن کند به شما ضمانت نامه کتبی و رسمی ارائه می کند.

هزینه تعمیر و یا تعویض برد :

در این مرکز کلیه هزینه های مربوط به تعمیرات و یا تعویض قطعات طبق اتحادیه می باشد و کاملا قانونی می باشد به همین دلیل کاربران به راحتی می توانند از این خدمات استفاده کنند.

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *