اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
تهران، خیابان جمهوری ، بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250

شماره تماس با نمایندگی :

تعمیرات آیفون X :

تعمیرات آیفون ها با توجه به مدل های آن ها و مشخصات مربوط به هرکدام متفاوت است. هم ما می دانیم که موبایل های برند اپل از گران ترین موبایل ها می باشند به همین دلیل هنگام مواجه با مشکل نیاز به تعمیرات تخصصی دارند و تعمیرات آن ها کاری نیست که هر تعمیر کاری از انجام آن بر بیآید. آیفون X هم مانند دیگر موبایل های اپل نیازمند تعمیرات تخصصی می باشد اگر شما هم از کاربران آیفون ایکس می باشید پیشنهاد می کنیم تا مطالعه این مطلب را از دست ندهید چرا که ما در این مقاله در مورد تعمیرات آیفون X اطلاعاتی دراختیارتان قرار می دهیم. تعمیرات آیفون ایکس از خدماتی است که در این مرکز توسط تعمیرکار های متخصص همراه با ضمانت نامه کتبی انجام می شود. همچنین بدانید که این موبایل ها اولین موبایل های برند اپل بودند که دارای آپشن فیس آیدی به جای فینگر تاچ شدند.

برای تعمیرات آیفون خود به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه کنید.

تعمیرات آیفون X

تعمیر هارد آیفون x :

هارد از اصلی ترین قطعات هر موبایلی می باشد که آیفون x ها هم از این قائده مستثنی نیستند. هارد ها در هر دستگاهی که باشند با کوچک ترین آسیب، باعث خاموشی دستگاه می شود. گاها هارد موبایل می سوزد و تنها راه برای رفع این مشکل تعویض آن می باشد اما بعضا هارد ها به حدی آسیب می بینند که می توان مشکلشان را با تعمیر بر طرف نمود و اطلاعات در معرض خطر را بازیابی کرد اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر تکنسین شما از تجربه و مهارت کافی برخوردار نباشد امکان تعمیر و بازیابی اطلاعات به شدت کاهش می یابد و ممکن است با تعویض نادرست و یا تعمیر اشتباهی به قطعات دیگر دستگاه آسیب ببیند.

تعمیرات آیفون X

تعمیر پرش آنتن آیفون ایکس :

قدم بعدی در تعمیر آیفون x عدم آنتن دهی می باشد که از جمله مشکلات اساسی موبایل ها عدم آنتن دهی است که دلایل مختلفی منجر به این اتفاق می شود که آن ها را در بخش پایین شرح می دهیم.

  • آسیب دیدگی سیم کارت
  • خرابی کیت یا خشاب سیم کارت
  • ضربه خوردگی
  • نصب نرم افزار های آسیب رسان

تعمیر اسپیکر آیفون X :

اگر هنگام استفاده از موبایل آیفون خود، هنگام تماس، مشاهده ویدیو و دیگر موارد متوجه ضعیف آمدن صدا، نیآمدن صدا و یا این که خش صدا همراه با نویز و خش می شوید. عواملی که منجر به این اتفاق می شوند، ممکن است سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد. مشکلات نرم افزاری اکثرا در اثر نصب بدافزار ها به وجود می آید. مشکلات سخت افزاری هم به دلیل ضربه خوردگی، آب خوردگی، نفوذ گرد و غبار به وجود می آیند. از  زمانی که با تلفن خود صحبت می کنید متوجه نویز و خط و خش شده اید، این قطعه را تعویض کنید تا مشکلتان بر طرف شود. در بیشتر مواقع اگر مشکل رفت  و آمد صدا می باشد مشکل از فلت یا آی سی اسپیکر می باشد.

تعمیرات آیفون X

تعمیرات مربوط به عدم اتصال بلوتوث و وای فای :

از جمله مشکلاتی که کاربران آیفون ها با آن سر و کار دارند این است که پس از گذشت زمان بلوتوث و وای فای دستگاه متصل نمی شود. که اصولا در بیشتر موارد این اتفاق پس از انجام آپدیت رخ می دهد. لازم به ذکر است که بدانید در آیفون های جدید یک نقصی وجود دارد و آن هم این است که گزینه های فعال سازی (بلوتوث-وای فای) غیر فعال می شود و با انجام کار های زیر مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

  • ریست کردن و گذاشتن در حالت هواپیما
  • رفتن به بخش تنظیمات، قسمت General-A bout- name و غیر فعال کردن گزینه Access on lock Screen
  • بعد از انجام این کار دستگاه خود را خاموش روشن کنید و مجددا به وای فای متصل شوید.
تعمیرات آیفون X

فلش کردن موبایل آیفون x :

به دلیل امنیت بالای اپل سیستم عامل IOS فلش را پشتیبانی نمی کند و راه حلی را با نام ریسور را جایگزین فلش کردن کرد. ریسور کردن نام دیگر نصب دوباره ی آی او اس می باشد که بعد از انجام این کار کلیه ی اطلاعات موجود در دستگاه از بین می برد و ما برای همین توصیه می کنیم پیش انجام ریستور بکاپ اطلاعات خود را بگیرید.

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *