اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
تهران، خیابان جمهوری ، بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250

شماره تماس با نمایندگی :

تاچ ال سی دی آیفون 12 پرومکس :

یکی از مشکلاتی که برای 90 درصد موبایل ها در اثر بی دقتی یا تعمیرات نامناسب پیش می آید شکستن و یا آسیب دیدن تاچ ال سی دی می باشد. گوشی های آیفون نیز از این قاعده مستثنی نیشستند و گران قیمت بودن گوشی های این برند باعث شده تا کاربران نتوانند به هر مجموعه ای برای تعمیرات تاچ ال سی دی خود اعتماد کنند. بروز ترین، جدید ترین و البته گران ترین سری آیفون، آیفون 12 پرومکس می باشد که برای تعمیرات تاچ ال سی دی آیفون 12 پرومکس خود می توانید به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه فرمائید.

خرابی و یا آسیب تاچ ال سی دی گوشی های آیفون بستگی به عواملی چون ضربه، ریختن مایعاتی چون الکل و… می باشد. آیفون هایی که پیش از آیفون 10 طراحی شدند آیفون هایی بودند که صفحه نمایشی ارزان قیمت همراه با کیفیت معمولی داشتند. اما آیفون هایی مانند آیفون 11، 11 پرومکس، 12و 12پرومکس  به میزان قیمت بالا تری که دارند مسلما تاچ ال سی دی گران قیمت تری نیز دارند.

متاسفانه بسیاری از تعمیر کاران به دلیل کسب سود بیشتر از قطعات بی کیفیت و ارزان استفاده می کنند که تمامی تاچ ال سی دی های این برند به دو دسته بازاری ( های کپی) شرکتی (اورجینال) تقسیم بندی می شود و همانطور که می دانید بهترین کیفیت نوع تاچ ال سی دی برای هر گوشی نوع شرکتی آن می باشد که مسلما افزایش قیمتی هم نسبت به نوع بازاری دارند. همچنین در این مرکز کلیه خدماتی که در این خصوص انجام می شود اگر به درخواست مشتری از قطعه اورجینال استفاده شود به آن ضمانت نامه کتبی تعلق می گیرد.

برای تعمیرات آیفون خود مدل آن را انتخاب کنید :

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *