اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
تهران، خیابان جمهوری ، بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250

شماره تماس با نمایندگی :

تاچ و LCD آیپد :

مشکل شکستگی یا از کار افتادن تاچ و ال سی دی تنها برای موبایل ها نیست و ممکن است در اثر عوامل مختلفی تاچ و LCD آیپد ها هم از کار بیوفتند و این اتفاق، اتفاق عجیبی نیست و ممکن است برای هر کاربری به وجود بیآید. در بعضی از موارد ممکن است آسیب تنها به صفحه شیشه ای بر روی دستگاه وارد شود که در آن صورت تنها آن بخش تعویض می شود و شما مجبور به پرداخت هزینه هنگفت تاچ و ال سی دی نمی شوید، اما احتمال آسیب رسیدن در اثر ضربه بسیار شدید و یا آبخوردگی به تاچ و ال سی دی را هم نباید نا دیده گرفت.

اگر آیپد شما نه ضربه خورده باشد و نه دچار آبخوردگی شده باشد ممکن است مسائل نرم افزاری منجر به عمل نکردن تاچ و ال سی دی شود  که به راحتی با هزینه بسیار نا چیز می توان آن را بر طرف کرد منتهی اگر مشکل از نرم افزار دستگاه نباشد به تعمیرات تخصصی برای رفع مشکل دستگاهتان نیاز دارید. در نهایت با ما در این مقاله همراه باشد تا عوامل نرم افزاری و سخت افزاری را برایتان بیان کنیم.

برای تعمیرات آیپد اینجا کلیک کنید.

تاچ و LCD آیپد

چرا تاچ آیپد ها از کار میوفتد؟

در بیشتر موارد دلیل عمل نکردن تاچ آیپد ها در صورت ضربه نخوردن و آبخوردگی نداشتن نرم افزاری می باشد به طوری که به عنوان مثال پر شدن حافظه داخلی دستگاه، نصب نرم افزار های مخرب که در اصطلاح به آن ها بد افزار گفته می شود، نصب اپلیکیشن و گیم های سنگین و… همه و همه از عوامل نرم افزاری از کار افتادن تاچ دستگاه می باشند که در این صورت تنها با یک ری استارت ساده تمام این مشکلات بر طرف می شود که در این شرایط امکان تعمیر آن وجود دارد و نیازی به تعویض قطعه نمی باشد.

تاچ و LCD آیپد

در چه شرایطی باید تاچ را تعویض کرد ؟

زمانی که تاچ و LCD آیپد شما به دلیل ضربه خوردگی و یا آب خوردگی به طور کامل از کار افتاده باشد تنها راه تعمیر و حل این مشکل تعویض این قطعه می باشد. اگر ضربه وارد شده به دستگاه به ال سی دی هم آسیب رسانده باشد باید تاچ و LCD آیپد شما با هم تعویض شود. گاها در بیشتر اوقات بعضی از قسمت های تاچ کار می کند و تنها قسمتی از آن کار نمی کند که در این شرایط مشکل دستگاه با انجام تعمیرات بر طرف می شود اما در صورت عمل نکردن کل صفحه نمایش باید قطعه مورد نظر تعویض شود.

تاچ و LCD آیپد

هزینه این کار چقدر می شود ؟

در کل در امر تعمیرات هزینه ها معیار مشخصی ندارد که تعمیر و تعویض و تاچ و ال سی دی هم از این قائد مستثنی نیستند و هزینه آن به میزان و شدت آسیب دیدگی قطعه مورد نظر بستگی دارد. چرا که گاها ریشه این مشکل نرم افزار و گاها سخت افزار می باشد که مسلما هزینه تعمیرات نرم افزاری بسیار کمتر از زمانی است که آسیب دیدن قطعات منجر به از کار افتادن تاچ شده باشد. هزینه تعویض تاچ هم به مدل آن بستگی دارد.

در کل برای اطلاع از قیمت تاچ و LCD آیپد ها می توانید به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه کنید، چرا که تکنسین های مشغول در این مرکز به صورت کاملا تخصصی و فوق تخصصی به عیب یابی دستگاه شما می پردازند و پس از بررسی کامل به مشتری اعلام هزینه می کنند، در صورتی که مشتری تائید دهد، تکنسین عمل تعمیرات را شروع کرده و پس از پایان یافتن پروسه تعمیرات دستگاه را به شما تحویل می دهند.

شما کاربران گرامی برای استفاده از خدمات تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی این مرکز می توانید در خواست خود را در خصوص تعمیر یا تعویض تاچ پد آیپدتان از طریق سایت و یا مراجعه به مجموعه ثبت کنید و اگر به دلایل مختلفی مانند مشغله کاری امکان مراجعه به مجموعه را ندارید می توانید از طریق پیک- پست- تیپاکس دستگاهتان را به مجموعه بفرستید و پس از رفع مشکل از همان طریقی که دستگاه را ارسال کرده اید، می توانید دریافت کنید.

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *