اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
تهران، خیابان جمهوری ، بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250

شماره تماس با نمایندگی :

ساخت اپل آیدی:

اپل آیدی یا همان شناسنامه کاربران گوشی های آیفون همان چیزی است که هر کسی که محصولات اپل را خریداری می کند برای راه اندازی دستگاهش باید یک اپل آیدی داشته باشد، به بیان دیگر پیش نیاز هرگوشی اپل، اپل آیدی می باشد. اگر شما هم از کاربران اپل می باشید این مقاله را مطالعه کنید چرا که ما در این مقاله چگونگی ساخت اپل آیدی را آموزش می دهیم.

برای تعمیرات آیفون به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی

پیش نیاز ساخت اپل آیدی :

آدرس :

قبل از این که به سایت اپل آیدی مراجعه فرمائید باید ابتدا با روشن کردن فیلتر شکن خود به سایت fakeaddressgenerator وارد شوید و گزینه Random Address را انتخاب کنید. بعد بدون آن که صفحه را ببندید فیلتر شکن خود را خاموش کنید و مراحل زیر را طی کنید.

شماره تلفن :

  • استفاد از شماره ای که واقعی اما به واسطه ی یک آشنا در خارج از ایران باشد که این روش به کاربران پیشنهاد می شود چرا که مطمئن ترین گزینه می باشد
  • استفاده از شماره های مجازی که باوجود این که برای ایرانیان شامل هزینه می باشد اما روش ایده آلی است.
  • ساده ترین و کم هزینه ترین راه که یک روش غیر اصولی می باشد، دریافت پیامک است.

برای تعمیرات آیپد خود اینجا کلیک کنید.

استفاده از شماره واقعی :

استفاده از شماره موبایل در ساخت اپل آیدی به این دلیل افزوده شد که ایمنی اکانت و اطلاعات شخصی کاربران را افزایش دهد. به همین دلیل است که این روش ایده آل ترین روش برای ساخت اپل آیدی می باشد اما این روش، روشی نیست که برای کاربران ایرانی مناسب باشد و استفاده از شماره های مجاری مناسب برای این افراد می باشد.

استفاده از شماره مجازی :

برای افرادی که در ایران زندگی می کنند این روش، امن ترین و ساده ترین روش می باشد. این روش کاملا قانونی است و افراد زیادی هستند که از این روش برای راه اندازی دستگاهشان استفاده می کنند اما این نکته را در نظر داشته باشید که این روش شامل هزینه می باشد.

آموزش ساخت اپل آیدی

استفاده از پیامک رایگان :

سایت هایی وجود دارند که بدون ثبت نام این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهند تا پیامک را بدون مشاهده عمومی دریافت و مشاهده کنند.

آموزش قدم به قدم ساخت اپل آیدی :

مرحله اول :

وارد صفحه appleid.apple.com  شوید و گزینه Create Your Apple ID را انتخاب کنید

مرحله دوم :

در  این مرحله اطلاعات خود را که شامل نام و نام خانوادگی، مکان، تاریخ تولد و پسورد مورد نظرتان می باشد را وارد نمائید

آموزش ساخت اپل آیدی

مرحله سوم :

در این بخش اپل دو کد رقمی را برای آدرس ایمیل و یا شماره تلفن شما می فرستد که با مراجعه به ایمیل و صندوق ورودی شماره تلفنتان کد مورد نظر را در دو مرحله وارد کنید.

مرحله چهارم :

در این بخش تمامی اطلاعات مربوط به اپل آیدی شما نمایش داده می شود که باید در این قسمت گزینه payment*Shipping گزینه و بعد گزینه edit را انتخاب کنید.

مرحله پنجم :

در این بخش باید تمامی اطلاعات پرداخت را وارد نمائید.

مرحله ششم :

ساخت اپل آیدی در مرحله قبلی به پایان رسید اما بهتر است برای پشتیبانی از اپل آیدی خود یک آدرس ایمیل دیگر وارد کنید تا زمانی که برای اکانتتان مشکلی به وجود بیآید می توانید از طریق ایمیل پشتیبان مشکل خود را بر طرف کنید.

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *