اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
تهران، خیابان جمهوری ، بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250

شماره تماس با نمایندگی :

روش ساخت اپل آیدی :

در این مقاله تصمیم داریم طریقه و روش ساخت اپل آیدی را برایتان آموزش دهیم تا برای انجام این کار مجبور به پرداخت هزینه نشوید. اپل آیدی مانند شناسنامه ایست که مخصوص کاربران گوشی های اپل می باشد. ساخت اپل آیدی اولین کاری است که بعد از خریدن گوشی های اپل باید انجام دهید و از امکانات آن استفاده کنید. به همین علت هر کسی که دستگاه های برند اپل را خریداری می کند باید ابتدا آیدی مخصوص به خود را ساخته و بعد از دستگاه  استفاده کنند.

اما به این نکته توجه داشته باشید که شرکت اپل بر خلاف روند خیلی ساده شرکت های دیگر، روند بسیار پیچیده به همراه امنیت بسیار بالا تری در این خصوص دارد. این شرکت تلاش خود را می کند تا از راه های فرعی ساخت آیدی جلوگیری کند.  در ادامه این مطلب مرحله به مرحله ساخت اپل آیدی را برایتان عنوان می کنیم.

در ادامه به روش ساخت اپل آیدی می پردازیم.

پیش از این که وارد به سایت اپل آیدی شوید بهتر است ابتدا وی پی ان یا فیلترشکن خود را فعال کنید و بعد بر روی گزینه random address کلیک کنید. بعد بدون این که صفحه را ببندید فیلتر شکن را خاموش کنید و مراحل زیر را طی کنید. پیش نیاز ساخت اپل آیدی شماره تلفن می باشد اما سوالی که پیش می آید این است که کاربران ایرانی چگونه از طریق شماره اپل آیدی بسازند؟ در پاسخ این سوال باید گفت که این افراد با سه روش می توانند، به ساخت اپل آیدی خود اقدام کنند که این سه روش عبارتند از:

  • ساخت آیدی با شماره واقعی
  • با استفاده از شماره های مجازی
  • با استفاده از روش های دریافت پیامک

برای تعمیرات آیفون به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه کنید.

روش ساخت اپل آیدی

استفاده از شماره واقعی :

برای این که امنیت دستگاهتان برقرار باشد، این روش بهترین و مطمئن ترین روش می باشد که امنیت اطلاعات کاربران را بالا می برد. که شما می توانید این شماره را از طریق یک آشنا در خارج از کشور پیدا کنید. اما از آن جایی که این امکان برای همه وجود ندارد می توانید روش استفاده از شماره مجازی را امتحان کنید.

روش ساخت اپل آیدی

استفاده از شماره مجازی :

در این مرحله از روش ساخت اپل آیدی مطمئن ترین و بهترین روش برای افرادی که داخل ایران زندگی می کنند ساخت این آیدی از طریق شماره مجازی می باشد این روش، روشی کاملا قانونی می باشد اما ایرادی که به این روش وارد است این است که در اکثریت موارد پولی می باشد اما مواردی هم هستند که ساخت این شماره ها کاملا رایگان می باشد.

روش ساخت اپل آیدی

استفاده از روش های دریافت پیامک :

سایت هایی وجود دارند که بدون ثبت نام امکان دریافت پیامک را در اختیار عموم قرار می دهند .

روش ساخت اپل آیدی

نکاتی که در ساخت اپل آیدی باید آن را رعایت کنید :

شرکت اپل به دلیل امنیت بالایی که در دستگاهایش ایجاد می کند، ممکن است هنگام وارد کردن شماره با ارور و خطای سرویس یا همان نا درست بودن شماره مواجه شوید، هر گاه که با این خطا مواجه شدید می توانید تمام شماره های موجود در سایت را امتحان کنید، تا مورد تائید قرار گرفته شود. و در مراحل دیگر از روش ساخت اپل آیدی در مورد سرویس های دریافت پیامک به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از سرویس های مذکور شماره های فعال خود را تغییر می دهند و در نتیجه در آینده و یا هر زمانی که به تائید مجدد شماره تلفن نیاز باشد.

امکان انجام این فرایند وجود ندارد به همین دلیل کلیه ی اطلاعات شما مانند عکس، فیلم، موسیقی، پیام ها و یا شماره های تماس را در یک سیستم جدا گانه ذخیره کنید تا بعد به آن ها به راحتی دسترسی داشته باشید و به این نکته نیز توجه کنید که به هیچ وجه اطلاعات خود را در فضای موبایلتان ذخیره نکنید و شماره ای که با آن اپل آیدی ساخته اید را در قسمت امن دستگاهتان ذخیره کنید تا بعد ها بتوانید اپل آیدی خود را بازیابی کنید.

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *