اطلاعات تماس

آدرس نمایندگی :
تهران، خیابان جمهوری ، بعد از خیابان اردیبهشت ، پلاک 1250

شماره تماس با نمایندگی :

تعمیرات آیپد :

تعمیرات آیپد برای هرکسی که تبلت بهتری بخواهد وجود دارد که می توان آن را آیپد Air mini بنامید ، حتی صفحه نمایش از کیفیت بالاتر از تعمیرات آیپد 10.2 اینچی برخوردار است. این ویژگی ها آن را به یک انتخاب مناسب برای بچه ها ، افرادی با دست های کوچک یا هر کسی که اندازه های کوچک تر را ترجیح می دهند تبدیل کرده است. در حالی که ما فکر می کنیم که اکثر مردم از تعمیرات آیپد نسل 7 خوشحال خواهند شد، هنرمندانی که می خواهند از نسل دوم زیباتر اپل Pencil یا افرادی که صفحه ای حتی بزرگتر را می خواهند استفاده کنند، باید تعمیرات آیپد Pro را در نظر بگیرند.

تعمیرات آیپد ipadpro گران است، اما اگر از تعمیرات آیپد خود به عنوان رایانه اصلی استفاده می کنید ، می توانید هزینه اضافی را پرداخت کنید. اگرچه فکر می کنیم تعمیرات آی پد حتی اگر از تلفن Android استفاده می کنید انتخاب بهتری است. اگر به دنبال لذت بردن از رسانه به دنبال چیزهای ارزان قیمت هستید ، Fire HD 8 آمازون را توصیه می کنیم.

تعمیرات آیپد

چگونه تعمیرات آیپد را انجام دهیم؟

اپل روشهای زیادی برای پشتیبانی و خدمات برای تعمیرات آی پد شما ارائه می دهد. یکی را انتخاب کنید که برای شما بهترین باشد. مقالات پشتیبانی ما ممکن است به سؤال شما پاسخ دهند. یا می توانیم درمورد موضوعاتی مانند صفحه های ترک خورده یا سرویس باتری به شما کمک کنیم.

 • ارائه دهنده خدمات مجاز اپل را پیدا کنید
 • از تعمیرات آی پد خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و برای سرویس آماده شوید.
 • چقدر هزینه دارد؟
 • هیچ هزینه ای در صورت پوشش این موضوع تحت ضمانت یا قانون مصرف کننده وجود ندارد. اگر مشکل شما پوشانده نشده است ، باید هزینه خدمات را بپردازید.
 • وضعیت گارانتی خود را بررسی کنید و به یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل مراجعه کنید.
 • از نمایندگی آیپد خود بپرسید
 • بسته به محل دریافت خدمات ، ممکن است بتوانید وضعیت تعمیر آیپد خود را بصورت آنلاین بررسی کنید.
 • وضعیت درخواست خدمات خود را بررسی کنید.

تعمیرات آیپد

جستجوی مرکز تخصصی تعمیرات

ضمانت محدود اپل و لوازم جانبی مارک اپل و اپل شما را در برابر نقص های تولیدی به مدت یک سال از تاریخ خریداری محصول خود پوشش می دهد. ضمانت محدود اپل علاوه بر حقوقی است که توسط قانون مصرف کننده ارائه شده است. ضمانت اپل خسارات ناشی از حوادث یا اصلاحات غیرمجاز را پوشش نمی دهد. برای جزئیات کامل به گارانتی مراجعه کنید. اگر خطایی در سوابق شما وجود دارد ، می توانید وضعیت گارانتی خود را بصورت آنلاین بررسی کرده و اطلاعات اثبات خرید خود را به روز کنید.

همچنین جهت تعمیرات آیفون خود کلیک نمایید.

تعمیرات آیپد

خدمات خارج از گارانتی

تعمیرات آیپد بدون ضمانت در نظر گرفته می شوند که:

تعمیرات آیپد شما بیش از یک سال دارد،

شما دارای مشکلی است که تحت ضمانت یا قانون مصرف کننده قرار نمی گیرد ، مانند خسارت های تصادفی یا خسارت ناشی از اصلاحات غیرمجاز، ما ممکن است بتوانیم تعمیرات آیپد خود را با هزینه خارج از گارانتی تعمیر یا جایگزین کنیم. از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان ، تعمیرات آیپد جایگزین شما جدید یا معادل آن خواهد بود. ضمانت محدود اپل علاوه بر حقوقی است که توسط قانون مصرف کننده ارائه شده است.

تعمیرات آیپد

سرویس باتری

اگر باتری شما نقص تولید داشته باشد و تحت پوشش ضمانت محدود اپل یا قانون مصرف کننده باشد ، ما بدون هزینه اضافی آن را سرویس خواهیم کرد. ضمانت ما باتری هایی که از استفاده عادی کم می شوند را پوشش نمی دهد.

ما ممکن است نیاز به آزمایش محصول خود داشته باشیم تا علت بروز باتری شما را پیدا کنیم. اگر تعمیرات آی پد شما پوشانده نشده است ، می توانیم آن را با هزینه ای سرویس دهیم یا آن را جایگزین کنیم.یاد بگیرید که چگونه عمر باتری را حفظ کنید.

تعمیرات تخصصی انواع آیپد

خسارت تصادفی تحت پوشش ضمانت اپل نیست. اگر صفحه شما به دلیل نقص تولید ترک خورده باشد ، تحت پوشش ضمانت اپل و قانون مصرف کننده است. هزینه سرویس یک صفحه نمایش آسیب دیده تصادفی بستگی به مدل تعمیرات آی پد شما دارد. ارائه دهنده خدمات مجاز اپل را پیدا کنید.

تعمیرات آیپد

لوازم جانبی اپل

 • لوازم جانبی مارک اپل تحت پوشش ضمانت و قانون مصرف کننده ما است. برای جزئیات خدمات ، با اپل یا ارائه دهنده خدمات مجاز اپل تماس بگیرید.
 • گارانتی محدود اپل را برای لوازم جانبی بخوانید و با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.
 • از تعمیرات آیپد خود با iTunes یا iCloud نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورت تنظیم مجدد یا جایگزینی تعمیرات آیپد شما ، به نسخه پشتیبان شما نیاز دارید.
 • حتماً شناسه و رمز عبور اپل خود را بدانید.
 • اگر تعمیرات آیپد شما دارای سیم کارت است ، آن را خارج کنید و آن را نگه دارید.
 • کابل ها و لوازم جانبی دیگر را هنگام سرویس دریافت کنید.
 • دستورالعملهای کامل ما در مورد چگونگی تهیه تعمیرات آیپد خود برای خدمات را مشاهده کنید.
 • از آیپد اپل خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 • آیپد را برای سرویس آماده کنید.

تعمیرات تخصصی آی پد در ایران

هنگامی که تعمیرات آی پد خود را دریافت کردید ، داده ها را از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ما خدمات خود را ، از جمله قطعات جایگزینی ، به مدت 90 روز یا مدت باقی مانده از ضمانت اپل خود را تضمین می کنیم ، هر کدام طولانی تر باشد. ما این کار را هر زمان که از ما یا از یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل دریافت کنید ، این پیشنهاد را ارائه می دهیم. این علاوه بر حقوقی است که توسط قانون مصرف کننده ارائه شده است. بچه های شما هنگام پخش نمایش مورد علاقه خود به آن رسیدند و در هیجانشان به زمین می ریزند. چه کار میکنی؟ با بیش از یک دهه تجربه در تعمیرات صفحه نمایش تعمیر اپل ، weFix تعمیرات سریع و آسان را ارائه می دهد. مدتی نگذشته است که بچه ها دوباره به تماشای نمایش های مورد علاقه خود می روند.

تعمیرات آیپد

خدمات تعویض در تعمیرات

اگر در همگام سازی تعمیرات آیپد خود مشکل دارید و یا حتی می توانید از آن٪ 1٪ را شارژ کنید – ممکن است لازم باشد که آن پورت را مشاهده کنید. خوشبختانه ، ما فروشگاه هایی در سطح کشور داریم که می توانند با تعویض کانکتور تعمیرات آیپد  خود به شما کمک کنند. برای تعمیر سریع ، به صورت آنلاین رزرو کنید یا در فروشگاه قدم بزنید. شارژ آهسته ، کاهش سریع و کندی دستگاه کلی همه به یک باتری کهولت اشاره دارد. برای تعویض باتری به مرکز مجاز تعمیرات آیپد مراجعه کنید.

اشتراک:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *